Powłoki ochronne

Powłoki przez nas stosowane

Powłoki ochronne

Firma Carmax prowadząca nieprzerwanie działalność od 2009 roku jest liderem na rynku pielęgnacji i detalingu aut. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dynamicznie rozwijającego się rynku usług premium poszerzyliśmy swoją ofertę o wykonywanie najwyższej jakości powłok ochronnych zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych. Współpracując z liderami rynku w zakresie ochrony hydrofobowej lakieru i tapicerek oferujemy Państwu pełną gamę produktów mających na celu zabezpieczenie aut przed zgubnym wpływem zużycia i warunków atmosferycznych.

Ponieważ wyjątkowe samochody zasługują na wyjątkowe traktowanie, w tym na najlepszą ochronę lakieru.
Powłoka ceramiczna to obecnie najtrwalsza znana na świecie forma ochrony lakieru oraz innych powierzchni. Wyższość powłoki ceramicznej nad innymi formami ochrony lakieru kryje się w jej twardości, gładkości i odporności na zużycie.
Po zabezpieczeniu na lakierze pojawia się przezroczysta i niewidoczna warstwa o grubości 2-3 mikronów, dzięki której jest on całkowicie odizolowany od niekorzystnego działania wszelkich czynników zewnętrznych takich jak:

  • uszkodzenia mechaniczne
  • rysy
  • kwaśne deszcze
  • promieniowanie UV
  • soki z drzew opadające na lakier
  • sól drogowa

Dzięki takiej ochronie ograniczysz ryzyko pojawienia się zadrapań i odprysków, czego konsekwencją jest konieczność wykonania mniej lub bardziej kosztownych napraw lakierniczych.

Lakier, który odpycha brud

Co to jest powłoka hydrofobowa i jakie niesie korzyści? Odpowiedź na to pytanie to kolejny dowód na to, że warto pomyśleć o nałożeniu powłoki ceramicznej. Hydrofobowość to zdolność do odpychania cząsteczek wody i zabrudzeń z zabezpieczonej powierzchni.
Dzięki temu brud w mniejszym stopniu będzie osadzał się na karoserii auta. Co w konsekwencji zmniejszy częstotliwość wizyt na myjni samochodowej.

Ochrona nie tylko dla lakieru

Powłoka ceramiczna doskonale chroni nie tylko powierzchnie lakierowane. Możemy nią zabezpieczyć również szyby, uszczelki, felgi, plastiki, elementy chromowane oraz reflektory. Dzięki temu zyskamy kompleksową ochronę naszego auta.

Czy warto więc zainteresować się permanentną ochroną lakieru?

Zdecydowanie TAK! Oczywiście, jeśli lubicie kiedy Wasz samochód cieszy swoim wyglądem i przykuwa spojrzenie innych kierowców.

Ochrona dla Twojego auta

Ceramika CERAMIC PRO H9 –  to ekskluzywna powłoka ochronna lakieru samochodowego. Formuła jest odporna na zarysowania, surowe warunki atmosferyczne i agresywną chemię. Dzięki rewelacyjnym właściwościom hydrofobowym doskonale odpycha brud. Zachowuje piękny połysk i wydobywa z lakieru głębię koloru. 
Ceramiczna powłoka ochronna utrzymuje się na lakierze nawet do 5 lat (przy regularnych konserwacjach i średnich rocznych przebiegach 20-30 tys. km) 
Produkt może być nanoszony na wszystkich elementach lakierowanych.

Powłoka permanentna – Powłoka zapewnia właściwości hydrofobowe (efekt perlenia się wody) co sprawia, że brud nie przywiera do lakieru, auto pozostaje czyste dłużej, a do umycia wystarczy myjka ciśnieniowa.

Powłoka kwarcowa – zapewnia ograniczenie wpływu złych warunków atmosferycznych na karoserię oraz podkreśla estetykę samochodu nadając głębi koloru oraz szklistości lakierowi.

Impregnacja tapicerki skórzanej– tapicerka skórzana jest wyjątkowo narażona na zużycie związane z wsiadaniem / wysiadaniem a co za tym idzie ciągłym pocieraniem odzieżą o materiał/skórę. Takie zużycie jest naturalną sprawą i objawia się tym, że skóra jest sucha oraz wypłowiała, dzięki impregnacji jesteśmy w stanie temu zapobiec.

Zabezpieczenie kokpitu preparatem antystatycznym – specjalistyczny preparat do czyszczenia i pielęgnacji kokpitów pozostawiający matowy efekt. Antyrefleksyjny i antystatyczny. Usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia zostawiając powierzchnię czystą i pachnącą, dodatkowo chroni kokpit i elementy plastikowe przed zabrudzeniami. Nie pozostawia smug i zacieków.

Niewidzialna wycieraczka – nanokosmetyk, który nakłada się na szybę samochodową w celu jej impregnacji. Tworzy niezwykle cienką warstwę, która nie pozostawia żadnych śladów i tym samym nie wpływa w żaden sposób na pogorszenie widoczności. Co więcej, preparat ten wnika w pory szkła, dzięki czemu nie przedostaje się tam brud, a szyba o wiele dłużej zachowuje czystość.

Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną – zabezpieczenie felg ma na celu utrzymanie ich w czystości bez konieczności częstego mycia z użyciem agresywnej chemii.

Polerowanie aut- korekta lakieru I, II i III etapowa
I etapowa – 60% niwelacji zarysowań
II etapowa- 80% niwelacji zarysowań
III etapowa- 98% niwelacji zarysowań

Na wszelkie usługi udzielamy pisemnej gwarancji zależnie od wyboru produktu i zalecanego przez producenta okresu ochronnego.

Premium Car Detailing

Satysfakcja gwarantowana

Strefa Premium

ul. Kielecka 78

Myjnia samoobsługowa

ul. Olsztyńska 42

Myjnia samoobsługowa

ul. Lubelska 3

Facebook